Nie żyjemy, aby umierać; ale umieramy, aby żyć wiecznie.

ks. Michael Buchberger

Nie żyjemy, aby umierać; ale umieramy, aby żyć wiecznie.

ks. Michael Buchberger

Siedziba

Białystok, ul. Branickiego 17
Telefony całodobowe
85 741 57 73
85 741 71 01
502 584 892 

Kaplice wystawień

Białystok, ul. Branickiego 17
Białystok, ul. Raginisa 8A

Krematorium

Białystok, ul. Ciołkowskiego 163

Telefon

85 742 47 39        

            Firma Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki została zarejestrowana i funkcjonuje pod tą nazwą od 1989 roku. Od początku prowadzona jest w Białymstoku przy ul. Branickiego 17. 

Moje doświadczenie w tej branży sięga jednak dalej. Prowadzenie działalności w zakresie usług pogrzebowych rozpocząłem już  w 1985 roku. Mój pierwszy zakład mieścił się przy ul. Kilińskiego.

Obecnie poza główną siedzibą firma działa przy ul. Raginisa 8a, gdzie znajduje się samodzielna duża kaplica oraz przy ul. Ciołkowskiego 163, gdzie prowadzę Krematorium Białystok

Lata pracy, którą wykonuję z pasją, pozwoliły mi zdobyć wielkie doświadczenie i obecnie potrafię zmierzyć się z każdą trudną sytuacją i pomóc Państwu przejść przez te trudne chwile, jakimi jest śmierć osoby najbliższej.
 
Dziękuję za zaufanie wszystkim, którzy  w tych smutnych dla siebie chwilach obdarzyli mnie i mój zespół zaufaniem.

właściciel Domu Pogrzebowego:

Sławomir Wierzbicki

Nasze usługi

usługi pogrzebowe

Organizacja pogrzebu

wiązanki pogrzebowe

Usługi pogrzebowe

transport zmarłych białystok

Transport zmarłych

kremacja zwłok

Kremacja zwłok

ekshumacje białystok

Ekshumacje

Ostatnie pożegnania:

Śp. Maria Kazberuk

Zm. 13.05.2019r.

Śp. Wiesław Kisiel

Zm. 11.05.2019r.

Śp. Jan Kiersnowski

Zm. 10.05.2019r.

Śp. Jakub Żółkowski

Zm. 08.05.2019r.

Śp. Zofia Boreczko

Zm. 08.05.2019r.

Śp. Leszek Halicki

Zm. 07.05.2019r.

Śp. Włodzimierz Ryś

Zm. 06.05.2019r.

Śp. Emilia Hnidec

Zm. 05.05.2019r.

Śp. Marek Wójcicki

Zm. 03.05.2019r.

Śp. Halina Dąbrowska

Zm. 02.05.2019r.

Śp. Nina Zadykowicz

Zm. 01.05.2019r.

Śp. Wiktor Supronowicz

Zm. 30.04.2019r.

Śp. Jan Sadowski

Zm. 30.04.2019r.

Śp. Wiesław Rudnicki

Zm. 30.04.2019r.

Śp. Helena Szkiłądź

Zm. 29.04.2019r.

Śp. Aleksander Szum

Zm. 29.04.2019r.

Śp. Jan Andruszewicz

Zm. 28.04.2019r.

Śp. Jan Cieśluk

Zm. 28.04.2019r.

Śp. Jerzy Ostaszewski

Zm. 27.04.2019r.

Śp. Jan Józef Bogusz

Zm. 25.04.2019r.

Śp. Józef Krasowski

Zm. 25.04.2019r.

Śp. Irena Szemiot

Zm. 24.04.2019r.

Śp. Anna Danilczuk

Zm. 24.04.2019r.

Śp. Wiera Michalczuk

Zm. 23.04.2019r.

Śp. Zoja Pikutin

Zm. 20.04.2019r.

Śp. Andrzej Dąbrowski

Zm. 19.04.2019r.

Śp. Danuta Szypluk

Zm. 19.04.2019r.

Śp. Zofia Frydrych

Zm. 19.04.2019r.

Śp. Julia Dziemianko

Zm. 17.04.2019r.

Śp. Lucyna Samojlik

Zm. 17.04.2019r.

Śp. Elżbieta Zawadzka

Zm. 16.04.2019r.

Śp. Leokadia Wieżel

Zm. 16.04.2019r.

Śp. Janina Tesarek

Zm. 16.04.2019r.

Śp. Anna Bielawska

Zm. 16.04.2019r.

Śp. Grzegorz Kalisz

Zm. 15.04.2019r.

Śp. Regina Gąsowska

Zm. 13.04.2019r.

Śp. Henryk Pankiewicz

Zm. 11.04.2019r.

Śp. Leonard Horysz

Zm. 11.04.2019r.

Śp. Galina Kruk

Zm. 10.04.2019r.

Śp. Leszek Turczewski

Zm. 10.04.2019r.

Śp. Anna Sadowska

Zm. 10.04.2019r.

Śp. Daniela Zalewska

Zm. 09.04.2019r.

Śp. Jadwiga Dąbrowska

Zm. 09.04.2019r.

Śp. Józef Harasimik

Zm. 08.04.2019r.

Śp. Lech Trochimczuk

Zm. 08.04.2019r.

Śp. Teresa Ewa Chociej

Zm. 07.04.2019r.

Śp. Mikołaj Iwaniuk

Zm. 05.04.2019r.

Śp. Maria Matus

Zm. 04.04.2019r.

Śp. Maria Huszcza

Zm. 03.04.2019r.

Śp. Wanda Kurek

Zm. 03.04.2019r.

Śp. Maria Kierkowicz

Zm. 03.04.2019r.

Śp. Nina Trzeciak

Zm. 02.04.2019r.

Śp. Maria Pisanko

Zm. 01.04.2019r.

Śp. Krystyna Bernacka

Zm. 01.04.2019r.

Śp. Hanna Meteńko

Zm. 01.04.2019r.

Śp. Halina Żukowska

Zm. 31.03.2019r.

Śp. Walentyna Jarocka

Zm. 30.03.2019r.

Śp. Anetta Bajsicka

Zm. 28.03.2019r.

Śp. Waleria Szmelcer

Zm. 27.03.2019r.

Śp. Jerzy Dąbrowski

Zm. 27.03.2019r.

Śp. Danuta Gzula

Zm. 25.03.2019r.

Śp. Walentyna Hapunik

Zm. 24.03.2019r.

Śp. Piotr Aleksiejew

Zm. 22.03.2019r.

Śp. Mikołaj Lewoniuk

Zm. 21.03.2019r.

Śp. Giuseppe Pugliesi

Zm. 19.03.2019r.

Śp. Zina Owsieniuk

Zm. 19.03.2019r.

Śp. Joanna Modzelewska

Zm. 17.03.2019r.

Śp. Olga Leśnik

Zm. 16.03.2019r.

Śp. Józefa Drozdowska

Zm. 16.03.2019r.

Śp. Maria Aleksiejew

Zm. 15.03.2019r.

Śp. Zofia Wojszel

Zm. 14.03.2019r.

Śp. Maria Szmundiak

Zm. 14.03.2019r.

Śp. Luba Siemieńczuk

Zm. 13.03.2019r.

Śp. Anna Łucja Król

Zm. 13.03.2019r.

Śp. Lucjan Orywal

Zm. 11.03.2019r.

Śp. Nina Wołosowicz

Zm. 11.03.2019r.

Śp. Zdzisław Adamczyk

Zm. 11.03.2019r.

Śp. Józef Grynczel

Zm. 07.03.2019r.

Śp. Zofia Borawska

Zm. 07.03.2019r.

Śp. Jan Boreczko

Zm. 06.03.2019r.

Śp. Olga Olesiuk

Zm. 04.03.2019r.

Śp. Marianna Giero

Zm. 03.03.2019r.

Śp. Jadwiga Kobeszko

Zm. 02.03.2019r.

Śp. Stanisława Napora

Zm. 02.03.2019r.

Śp. Alina Suchocka

Zm. 01.03.2019r.

Śp. Tamara Gajbowicz

Zm. 01.03.2019r.

Śp. Piotr Sawczenko

Zm. 26.02.2019r.

Śp. Zofia Nieścier

Zm. 26.02.2019r.

Śp. Dymitr Oziabło

Zm. 25.02.2019r.

Śp. Janina Ostrowska

Zm. 24.02.2019r.

Śp. Leokadia Dakowicz

Zm. 22.02.2019r.

Śp. Franciszek Dunaj

Zm. 22.02.2019r.

Śp. Wilhelmina Jarych

Zm. 22.02.2019r.

Śp. Mieczysław Orzel

Zm. 22.02.2019r.

Śp. Wiera Tribiło

Zm. 20.02.2019r.

Śp. Wacław Mnich

Zm. 20.02.2019r.

Śp. Zofia Borkowska

Zm. 20.02.2019r.

Śp. Bazyli Firsowicz

Zm. 20.02.2019r.

Śp. Wiera Taencer

Zm. 19.02.2019r.

Śp. Aniela Załuska

Zm. 17.02.2019r.

Śp. Aleksander Gryc

Zm. 16.02.2019r.

Śp. Michał Kopczuk

Zm. 15.02.2019r.

Śp. Mirosław Rudziak

Zm. 14.02.2019r.

Śp. Maria Stasiewicz

Zm. 14.02.2019r.

Śp. Bazyli Karczewski

Zm. 12.02.2019r.

Śp. Barbara Kiercul

Zm. 11.02.2019r.

Śp. Józef Szadurski

Zm. 11.02.2019r.

Śp. Jakub Gościk

Zm. 11.02.2019r.

Śp. Irena Dzienis

Zm. 05.02.2019r.

Śp. Lidia Łapińska

Zm. 05.02.2019r.

Śp. Maria Sulima

Zm. 04.02.2019r.

Śp. Halina Pióro

Zm. 03.02.2019r.

Śp. Marianna Głowacka

Zm. 02.02.2019r.

Śp. Stanisława Narel

Zm. 31.01.2019r.

Śp. Czesław Kakareko

Zm. 31.01.2019r.

Śp. Janina Nazar

Zm. 30.01.2019r.

Śp. Tadeusz Pietrewicz

Zm. 28.01.2019r.

Śp. Ewa Machal

Zm. 28.01.2019r.

Śp. Mirosław Romaniuk

Zm. 28.01.2019r.

Śp. Feliksa Piechowska

Zm. 26.01.2019r.

Śp. Mikołaj Tołoczko

Zm. 25.01.2019r.

Śp. Teresa Bartkiewicz

Zm. 24.01.2019r.

Śp. Henryk Hanusiak

Zm. 23.01.2019r.

Śp. Marian Maciejczuk

Zm. 22.01.2019r.

Śp. Michał Kowalewski

Zm. 21.01.2019r.

Śp. Katarzyna Wysocka

Zm. 21.01.2019r.

Śp. Leon Tomaszewski

Zm. 20.01.2019r.

Śp. Wanda Horosz

Zm. 19.01.2019r.

Śp. Olga Sidorczuk

Zm. 19.01.2019r.

Śp. Wiktor Karczewski

Zm. 18.01.2019r.

Śp. Filomena Sparniuk

Zm. 16.01.2019r.

Śp. Henryk Sarosiek

Zm. 15.01.2019r.

Śp. Katarzyna Seweryn

Zm. 15.01.2019r.

Śp. Teodozja Oliferuk

Zm. 14.01.2019r.

Śp. Krystyna Owsianik

Zm. 14.01.2019r.

Śp. Janusz Dworański

Zm. 12.01.2019r.

Śp. Wacław Kulik

Zm. 11.01.2019r.

Śp. Eugenia Chiszko

Zm. 10.01.2019r.

Śp. Edward Sobolewski

Zm. 10.01.2019r.

Śp. Klaudia Zinkiewicz

Zm. 08.01.2019r.

Śp. Bronisława Jocz

Zm. 08.01.2019r.

Śp. Wanda Daniszewska

Zm. 07.01.2019r.

Śp. Janina Krentowska

Zm. 07.01.2019r.

Śp. Nina Niedźwiedź

Zm. 05.01.2019r.

Śp. Katarzyna Magruk

Zm. 02.01.2019r.

Śp. Teresa Danowska

Zm. 01.01.2019r.

Śp. Zygmunt Szczygieł

Zm. 31.12.2018r.

Śp. Bazyli Packiewicz

Zm. 31.12.2018r.

Śp. Janina Wićko

Zm. 27.12.2018r.

Śp. Adam Musiaka

Zm. 24.12.2018r.

Śp. Nina Śliżewska

Zm. 24.12.2018r.

Śp. Tomasz Stepańczuk

Zm. 23.12.2018r.

Śp. Adam Kubik

Zm. 23.12.2018r.

Śp. Heronim Wyszyński

Zm. 23.12.2018r.

Śp. Wiera Karpowicz

Zm. 23.12.2018r.

Śp. Wiera Tołłoczko

Zm. 23.12.2018r.

Śp. Michał Ostrówka

Zm. 23.12.2018r.

Śp. Maria Wasilewska

Zm. 21.12.2018r.

Śp. Teresa Prus

Zm. 21.12.2018r.

Śp. Zinaida Daniluk

Zm. 20.12.2018r.

Śp. Sylwester Prus

Zm. 19.12.2018r.

Śp. Janina Szymula

Zm. 18.12.2018r.

Śp. Halina Wardowicz

Zm. 18.12.2018r.

Śp. Józef Karczewski

Zm. 18.12.2018r.

Śp. Jan Snarski

Zm. 17.12.2018r.

Śp. Józef Krętowski

Zm. 16.12.2018r.

Śp. Julian Żukowski

Zm. 15.12.2018r.

Śp. Elżbieta Karwacka

Zm. 14.12.2018r.

Śp. Józef Płoński

Zm. 13.12.2018r.

Śp. Sławomir Kościuk

Zm. 11.12.2018r.

Śp. Hildegard Zbik

Zm. 10.12.2018r.

Śp. Krystyna Rutkowska

Zm. 10.12.2018r.

Śp. Bazyli Osipiuk

Zm. 10.12.2018r.

Śp. Andrzej Kowalski

Zm. 09.12.2018r.

Śp. Iwona Matejczyk

Zm. 07.12.2018r.

Śp. Mikołaj Fiedoruk

Zm. 06.12.2018r.

Śp. Eufrozyna Isajuk

Zm. 04.12.2018r.

Śp. Leonard Łoban

Zm. 03.12.2018r.

Śp. Jan Dąbrowski

Zm. 03.12.2018r.

Śp. Henryka Rukat

Zm. 03.12.2018r.

Śp. Olga Gawryluk

Zm. 01.12.2018r.

Śp. Józef Hac

Zm. 01.12.2018r.

Śp. Danuta Siemieniako

Zm. 30.11.2018r.

Śp. Jerzy Olechnowicz

Zm. 29.11.2018r.

Śp. Teresa Okruszko

Zm. 28.11.2018r.

Śp. Zenaida Szapiel

Zm. 27.11.2018r.

Śp. Leon Prokopowicz

Zm. 24.11.2018r.

Śp. Wiesław Sobiecki

Zm. 23.11.2018r.

Śp. Antoni Konopko

Zm. 23.11.2018r.

Śp. Walentyna Anchim

Zm. 23.11.2018r.

Śp. Zofia Korol

Zm. 22.11.2018r.

Śp. Zbginiew Zalewski

Zm. 20.11.2018r.

Śp. Jan Trofimiuk

Zm. 20.11.2018r.

Śp. Elżbieta Karna

Zm. 20.11.2018r.

Śp. Jan Werszko

Zm. 19.11.2018r.

Śp. Janusz Suszyński

Zm. 19.11.2018r.

Śp. Klaudia Szałak

Zm. 18.11.2018r.

Śp. Zenon Mielech

Zm. 17.11.2018r.

Śp. Tadeusz Zadykowicz

Zm. 16.11.2018r.

Śp. Jan Sieśkiewicz

Zm. 14.11.2018r.

Śp. Wiera Kisiel

Zm. 12.11.2018r.

Śp. Eugenia Jaświłko

Zm. 07.11.2018r.

Śp. Ryszard Ostrowski

Zm. 05.11.2018r.

Śp. Janina Matel

Zm. 04.11.2018r.

Śp. Leokadia Łabęcka

Zm. 01.11.2018r.

Śp. Eugenia Paciejuk

Zm. 31.10.2018r.

Śp. Anna Dąbrowska

Zm. 29.10.2018r.

Śp. Marta Baranowska

Zm. 28.10.2018r.

Śp. Maria Grech

Zm. 27.10.2018r.

Śp. Renata Bochonko

Zm. 25.10.2018r.

Śp. Antoni Sadowski

Zm. 25.10.2018r.

Śp. Feliks Bycul

Zm. 25.10.2018r.

Śp. Piotr Zachanowicz

Zm. 25.10.2018r.

Śp. Wiktor Sokołowski

Zm. 24.10.2018r.

Śp. Maria Mikulska

Zm. 23.10.2018r.

Śp. Anna Charytoniuk

Zm. 22.10.2018r.

Śp. Marek Kaczyński

Zm. 20.10.2018r.

Śp. Lidia Sidorczuk

Zm. 20.10.2018r.

Śp. Jerzy Trojanowski

Zm. 20.10.2018r.

Śp. Regina Kulisiewicz

Zm. 17.10.2018r.

Śp. Genowefa Dądziło

Zm. 16.10.2018r.

Śp. Andrzej Karolin

Zm. 15.10.2018r.

Śp. Stanisław Trusiuk

Zm. 10.10.2018r.

Śp. Bronisław Małoń

Zm. 09.10.2018r.

Śp. Mieczysław Ułas

Zm. 08.10.2018r.

Śp. Zofia Odachowska

Zm. 08.10.2018r.

Śp. Walentyna Dmitruk

Zm. 07.10.2018r.

Śp. Zinaida Szpak

Zm. 06.10.2018r.

Śp. Łucja Sarnowska

Zm. 06.10.2018r.

Śp. Lidia Łukaszewicz

Zm. 04.10.2018r.

Śp. Wiesław Moniuszko

Zm. 03.10.2018r.

Śp. Irena Kolejda

Zm. 02.10.2018r.

Śp. Jolanta Waluk

Zm. 29.09.2018r.

Śp. Lota Samuk

Zm. 28.09.2018r.

Śp. Lucyna Fiedorczuk

Zm. 27.09.2018r.

  • Całodobowy odbiór osób zmarłych

    Zapewniamy 24-godzinną usługę  odbioru ciał z kostnicy wraz z transportem do naszej kaplicy lub kreamtorium

  • Załatwiamy wszystkie formalności

    Pochowanie osoby zmarłej towarzyszą formalności, których załatwienie bierzemy na siebie

  • Dogodna lokalizacja

    Dogodna lokalizacja kaplic wystawień na ul. Raginisa oraz w centrum na ul. Branickiego

  • Własne chłodnie i kaplice

    Nowoczesne chłodnie zapewniają odpowiednie warunki do przechowywania ciał zmarłych. Posiadamy dwie kaplice w których mogą Państwo pożegnać bliskie osoby.

  • Doświadczenie i wiedza

    Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

Siedziba

Białystok, ul. Branickiego 17
Telefony całodobowe
85 741 57 73
85 741 71 01
502 584 892 

Kaplice wystawień

Białystok, ul. Branickiego 17
Białystok, ul. Raginisa 8A

Krematorium

Białystok, ul. Ciołkowskiego 163

Telefon

85 742 47 39