ORGANIZACJA POGRZEBU

Podstawowe informacje

 • Zlecenie

  Zlecenie sporządzamy w biurze przy ul. Branickiego 17. W zleceniu ustalamy wszelkie szczegóły pogrzebu, sporządzany jest kosztorys pogrzebu, który Państwo akceptują.

 • Termin pogrzebu oraz wystawienia

  Ustalamy dogodny termin pochówku.

 • Rodzaj pogrzebu

  Dokonują Państwo wyboru czy pogrzeb ma być tradycyjny, czy też  ciało ma zostać skremowane (w tym celu służymy własnym obiektem – Krematorium Białystok przy ul. Ciołkowskiego 163).

 • Kaplica wystawień

  Zwłoki mogą być wystawione w jednej z trzech kaplic przy ul. Branickiego 17 lub w kaplicy przy ul. Raginisa 8A. W przypadku kremacji mają Państwo możliwość pożegnania zmarłego w Krematorium Białystok przy ul. Ciołkowskiego 163, gdzie znajduje się sala pożegnań)

 • Świątynia i cmentarz

  Pogrzeb zwyczajowo odbywa się w parafii do jakiej należał zmarły, lecz w razie uzasadnionych okoliczności może być zorganizowany w innej – podejmujemy się na Państwa życzenie dokonać związanych  z tym wszelkich formalności. Zapewniamy tez pomoc w wykupieniu miejsca na cmentarzu

 • Trumny i urny

  Na miejscu mają Państwo możliwość wyboru trumny. W przypadku kremacji zwłok oferujemy wybór urn, w której zostaną złożone prochy zmarłego.

 • Garderoba i dewocjonalia

  Doradzamy  w wyborze odzieży, obuwia i innych akcesoriów jakie mamy w swojej ofercie, zapewniamy też obrazki święte, krzyżyki i różańce.

 • Klepsydry

  Wskazują Państwa miejsca, w których mają zostać rozwieszone klepsydry.

 • Wieńce i wiązanki

  Dokonują Państwo wyboru wieńców, kwiatów oraz treści napisów na szarfach.

 • Autokar lub bus

  W zależności od przewidywanej liczby osób obecnych na pogrzebie udostępniany jest odpowiedni środek transportu.

 • Rozliczenie kosztów

  Rozliczenie kosztów następuje po pogrzebie, ale koszt ustalony już na wstępie nie ulega zmianie.

Przejmiemy na siebie wszystkie formalności pogrzebowe i kompleksowo zajmiemy się pogrzebem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.  

Główna siedziba Domu Pogrzebowego Sławomir Wierzbicki mieści się w przy ul. Branickiego 17 w Białymstoku.

Znajdują się tutaj trzy kaplice wystawień. Dysponujemy również własną chłodnią.

Posiadamy tez kaplicę wystawień przy ul. Raginisa 8A oraz własne krematorium z salą pożegnań mieszczące się przy ul. Ciołkowskiego 163. Kremacje wykonujemy w dogodnym dla Państwa terminie.

Zapewniamy wieńce wedle życzenia zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych , wiązanki. W ofercie mamy też znicze.

Załatwiamy wszystkie formalności związane z pogrzebem. Na miejscu mogą Państwo dokonać wyboru trumny, urny, odzieży, wieńców i wiązanek pogrzebowych. Dysponujemy pełnym asortymentem na potrzeby pogrzeby.

W naszym biurze przy ul. Branickiego 17, czynnym całą dobę, uzyskają Państwo szczegółowe informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

 W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań jesteśmy do dyspozycji także pod numerami telefonów:

tel. 85 741 57 73, tel. 85 741 71 01, kom. 502 584 892

Mają Państwo możliwość zapłaty gotówką w naszym biurze lub przelewem na rachunek bankowy firmy numer: PKO BP 79 1020 1332 0000 1402 0192 2087.

Wydawana jest Państwu faktura i specyfikacja kosztów, a w przypadku kiedy to nasz zakład załatwiał formalności i opłaty w parafii, otrzymują Państwo rachunki wystawione przez księdza czy administrację cmentarza

Call Now Button